.
Usługi lakiernicze
Lakier Twojego samochodu został uszkodzony ? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami
Przetarcie zderzaka na parkingu ? Obite drzwi od sąsiada ? Odpryski na frontowej części samochodu ? Niezależnie od skali uszkodzenia lakieru - dysponujemy wiedzą oraz technologią, aby usunąć szkodę lakierniczą - zarówno z środków właściciela samochodu jak i w formule likwidacji szkody z ubezpieczenia.
Doradzimy Ci najefektywniejszy wariant naprawy
Każdy przypadek naprawy lakierniczej traktujemy indywidualnie, w zależności od skali oraz umiejscowienia uszkodzenia, zarekomendujemy Ci rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania.
Poznaj nasz proces usługi lakierniczej
1
Diagnoza przypadku
Każdą usługę rozpoczynamy od diagnozy przypadku, ustalenia zakresu pracy i przedstawienia kosztorysu klientowi. Nie rozpoczynamy prac bez akceptacji finalnej kwoty naprawy.
2
Przygotowanie powierzchni i lakierowanie
Kolejnym etapem jest przejście procesu mycia samochodu, ewentualnego demontażu elementów i przygotowania do lakierowania, które obejmuje odtworzenie oryginalnego kształtu powierzchni przeznaczonej do lakierowania. Lakier dobieramy z wykorzystaniem wysokiej klasy spektrofotometru, aby zminimalizować ryzyko różnicy w odcieniu.
3
Omówienie naprawy i przekazanie zaleceń
Kiedy samochód jest gotowy do wydania, omawiamy z klientem proces naprawy oraz przekazujemy zalecenia lub umawiamy od razu usługę zabezpieczenia, które musi odbyć się po określonym czasie (lakier potrzebuje doschnąć, przed ewentualnym zabezpieczeniem).
Jak ochronić samochód przed ewentualnymi uszkodzeniami?
W zależności od Twoich oczekiwań możemy postawić na powłoki ochronne, które pozwolą utrzymać nienaganny wygląd lakieru lub ochronę bezbarwną folią ochronną, która zabezpieczy samochód od odprysków, zadrapań, a nawet delikatnych obcierek parkingowych.
Podsumowanie
Czas trwania usługi uzależniony jest od zakresu usługi lakierniczej
Czas trwania usługi uzależniony jest od zakresu usługi lakierniczej
Sugerujemy konsultacje telefoniczną lub wizytę w naszym studio
Sugerujemy konsultacje telefoniczną lub wizytę w naszym studio
Możliwość zabezpieczenia lakierowanych elementów powłokami ochronnymi lub folią ochronną
Możliwość zabezpieczenia lakierowanych elementów powłokami ochronnymi lub folią ochronną
Jesteś zainteresowany tą usługą?
Napisz do nas, a my opowiemy Ci wszystko o niej i umówimy się na dogodny dla Ciebie termin
Usługi
Lion's Garage
Oferujemy kompleksowy wachlarz usług renowacji, pielęgnacji oraz zabezpieczania samochodów, motocykli łodzi oraz samolotów. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić