Audi Q8

Wykonane usługi

Rzut okiem na detale

Niewidoczne zabezpieczenie

Dbamy o detale - skuteczne zabezpieczenie samochodu to dla nas za mało. Dla pełnego zadowolenia klienta, zabezpieczamy samochód w sposób niewidoczny. Folię PPF stosujemy tylko wtedy, gdy element możemy pokryć jednym kawałkiem folii. Na skomplikowanych elementach stosujemy folię natryskową Lion’s Skin zapewniając 100% pokrycia powierzchni bez widocznych łączeń i krawędzi oraz narożników. Folię PPF zawijamy za krawędzie elementów, co pozwała uniknąć nieestetycznych rantów folii na aucie.

Efekt końcowy

Przedstawiamy efekty pracy nad Audi Q8

Podobne realizacje

Więcej projektów o podobnym zakresie

Sesja zdjęciowa Lion’s Art to świetny sposób na udokumentowanie historii samochodu oraz przygotowanie zdjęć pod przyszłą sprzedaż. Nasz fotograf to profesjonalista, który zapewnia zdjęcia o wysokiej jakości i dopasowanej scenerii, tak, by efekt końcowy był na poziomie katalogu producenta.

Audi Q8

Wykonane usługi

Folia PPF

 

Audi Q8 w imponującym kolorze Java Green zostało kompleksowo zabezpieczone przed potencjalnymi uszkodzeniami lakieru.

Wybór rodzaju folii uzależniony jest od kształtu elementu (jeżeli element możemy pokryć w pełni bez widocznych łączeń / krawędzi / narożników z jednego kawałka - wtedy wybieramy folię PPF.

 

Dla lepszego efektu wizualnego i trwałości zrezygnowaliśmy z wycinanych formatek i zawijamy folię za krawędzie elementów zabezpieczając przy tym 100% powierzchni.

Folia natryskowa Lion's Skin

 

Zabezpieczenie skomplikowanych elementów

 

Stosujemy folię natryskową Lion's Skin zawsze wtedy, gdy oczekujemy pełnego pokrycia powierzchni bez widocznych łączeń, krawędzi i narożników.

 

Grubości warstwy folii Lion's Skin to przynajmniej 350 mikronów co stanowi około 8 fabrycznych warstw lakieru bezbarwnego. To idealne rozwiązanie dla osób, które pragną wyjątkowego wyglądu
i niezrównanej ochrony w jednym.

Lion's Skin

Elastomerowe powłoki ochronne

 

Wybrane powierzchnie nadwozia Audi Q8 zostały pokryte produktem od Titan Coatings. Powłoki ułatwią utrzymanie samochodu w idealnym stanie.

Rzut okiem na detale

 

Zabezpieczyć samochód to dla nas za mało. Do pełnego zadowolenia klienta doprowadzamy zabezpieczenie do stanu niewidocznego.

Folią PPF pokrywamy tylko wtedy, kiedy element można pokryć jednym kawałkiem folii. Na skomplikowanych elementach stosujemy folię natryskową Lion’s Skin zapewniając 100% pokrycia powierzchni bez łączeń, widocznych krawędzi oraz narożników.

Mercedes G63 AMG

Efekt końcowy

Przedstawiamy efekty pracy nad Audi Q8

Podobne realizacje

 

 

 

Porsche 911 Turbo S

Oglądaj

Podobne realizacje

BMW M3

Podobne realizacje

BMW M3