.

BMW X7

Zakres prac zabecpieczenie bezbarwną folią PPF / pakiet zabezpieczenia ceramicznego / zabezpieczenie wnętrzaz
Galeria 18 zdjęć
Wykonane usługi
  • Zabezpieczenie bezbarwną folią ochronną PPF całego nadwozia
    Zabezpieczenie bezbarwną folią ochronną PPF całego nadwozia
  • Pakiet zabezpieczenia ceramicznego
    Pakiet zabezpieczenia ceramicznego
  • Zabezpieczenie wnętrza
    Zabezpieczenie wnętrza
Pan Krzysztof jest stałym bywalcem w Lion's Garage. X7 jest kolejnym BMW w jego garażu, które mieliśmy przyjemność gościć w swoich skromnych progach. Identycznie jak podczas wcześniejszych projektów postawiliśmy na połączenie folii bezbarwnych w wariancie CUSTOM (oklejenie z uwzględnieniem demontażu niezbędnych elementów, aby zawijnąć jak największą ilość widocznych krawędzi oraz narożników, co czynili oklejenie niewidzialnym pancerzem) wraz z powłokami ceramicznymi, w celu maksymalnej ochrony całego nadwozia oraz wnętrza w kolejnych latach.
Oklejenie folią bezbarwna w modelu custom oznacza brak widocznych praktycznie wszystkich krawędzi oraz narożników folii. Na zdjęciu widać jak obrobiony został wlew paliwa. W przypadku opcji z plotera, krawędź kończyłaby się w około wlewu paliwa, co w przypadku kilkuletniej eksploatacji samochodu, może drażnić, zwłaszcza kiedy krawędź się zabrudzi.
Usługi
Lion's Garage
Oferujemy kompleksowy wachlarz usług renowacji, pielęgnacji oraz zabezpieczania samochodów, motocykli łodzi oraz samolotów. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić