.
Poznaj nasz zespół
Paweł
Paweł
Denis
Denis
Stanisław
Stanisław
Dariusz
Dariusz
Paweł
Paweł
Denis
Denis
Stanisław
Stanisław
Dariusz
Dariusz
Lion’s Garage tworzy zgrany zespół kilku wariatów. Łączy nas pasja, nieustające pragnienie doskonalenia i pozyskiwania nowych umiejętności w zakresie kosmetyki samochodowej. Staramy się z całych sił, aby dzięki efektom naszej pracy, ludzie z radością patrzyli na swoje samochody i być może przynajmniej w drobnym stopniu dali się zwariować na punkcie idealnej czystości i połysku lakieru. Wierzymy, że pełne zadowolenie pojawi się wyłącznie wtedy, kiedy całość doświadczenia będzie odpowiednia, dlatego zachęcamy aby zapoznać się z poniższymi kamieniami milowymi, które stanowią naszą nieskończoną drogę do doskonałości.
Dlaczego warto wybrać Lion’s Garage?
Kompleksowy wachlarz usług
Kompleksowy wachlarz usług
W naszym studio wykonasz naprawę karoserii, usługę renowacji lakieru oraz poszycia skórzanego, aż po zabezpieczenie i bieżącą pielęgnacje.
Nieustannie doskonalimy  procesy
Nieustannie doskonalimy procesy
Wszystkie procesy składające się na oferowane przez nas zabiegi starannie analizujemy, aby codziennie doskonalić jakość wykonywanej pracy, jak i również czas w jakim jesteśmy w stanie osiągnąć oczekiwany rezultat.
Transparentność  i uczciwość
Transparentność i uczciwość
Każda usługa zaczyna się od wspólnego ustalenia i spisania dokładnego zakresu. Kosztorys musi zostać zaakceptowany przez klienta przed rozpoczęciem pracy.
Samochody  zastępcze
Samochody zastępcze
Dysponujemy samochodami zastępczymi, które możesz wynająć na czas usługi. Dla naszych obecnych klientów oferujemy bezpłatnie samochód zastępczy na czas usługi bieżącej pielęgnacji.
Indywidualne podejście
Indywidualne podejście
Każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia - nie istnieje jeden szablon jakim się posługujemy. Chcemy wysłuchać czego potrzebujesz, a następnie uszyć pod to najbardziej efektywne rozwiązanie.
Sprawdzone kosmetyki
Sprawdzone kosmetyki
Nie jesteśmy sponsorowani przez żadną markę. Posiadamy pełną swobodę, wybieramy starannie produkty, których jakość nas zadowala, dzięki czemu możemy uzyskiwać tak niesamowite rezultaty.
Najlepsze narzędzia
Najlepsze narzędzia
Bezkompromisowo wybieramy najlepsze urządzenia znanych marek takich jak Flex, Rupes, Festool, Mirka - kompromis nie ma tutaj miejsca.
Usługa Door2door
Usługa Door2door
Istnieje możliwość odbioru i dostrczenia pod wskazany adres po wcześniejszym ustaleniu terminu. Dla najbardziej wymagających klientów, oferujemy również transport lawetą.