Dlaczego zawijamy folię za krawędzie elementów?

W Lion's Garage zawsze stawiamy na najwyższą jakość i niezawodność naszych usług, dlatego kiedy zdecydowaliśmy się wprowadzić usługę zabezpieczania pojazdów folią PPF, wiedzieliśmy, że musimy wyróżnić się na rynku. Dlatego naszym podejściem stało się owijanie folii za krawędzie elementów nadwozia, co nie tylko zapewnia lepszą ochronę, ale również podnosi estetykę wykonania.

Jest powiedzenie, że folia ma chronić, a nie wyglądać. Wynika ono z obaw klientów o ewentualne problemy z folią, które mogą pojawić się w przyszłości. Zawinięcie folii za krawędzie elementów pojazdu, takich jak błotniki, drzwi czy maska, pozwoli na ochronę najbardziej narażonych części przed uszkodzeniami, a także zapewni estetyczne wykończenie aplikacji. Z doświadczenia klientów wiemy, że zawinięcie folii za krawędzie elementów pozwala na utrzymanie folii na swoim miejscu nawet w trudnych warunkach atmosferycznych i podczas mycia pojazdu.

Folia PPF nie tylko skutecznie chroni powierzchnię przed uszkodzeniami, ale również może wyglądać elegancko i estetycznie.

Rzut okiem na detale

Dokumentując nasze realizacje, pokazujemy krawędzie elementów nadwozia, aby pokazać niewidoczność tego zabezpieczenia.